O Kancelarii

Kancelaria Adwokacka Adwokat Oliwii Lukoszczyk świadczy profesjonalną pomoc prawną zarówno na rzecz podmiotów indywidualnych jak i prowadzących działalność gospodarczą.

Prowadząc sprawy indywidualnych Klientów szukamy najlepszych rozwiązań aby najskuteczniej chronić ich interesy. Staramy się w atmosferze pełnego zaufania doradzać naszym zleceniodawcom przy podejmowaniu przez nich ważnych decyzji osobistych i majątkowych.

Obsługa prawna to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć dostęp do stałej pomocy prawnej w swojej firmie. Oferta skierowana jest do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w różnych sektorach, które cenią sobie poczucie bezpieczeństwa i planują budować przyszłość swojego biznesu bez konieczności narażania go na niepotrzebne ryzyko.

Wiedza i doświadczenie, dzięki któremu Kancelaria jest w stanie w swojej codziennej pracy wspierać licznych Klientów, staje się również podstawą obsługi indywidualnej – całkowicie dostosowanej do potrzeb Klienta oraz charakteru powierzonej nam sprawy.

Realizowane przez Kancelarię usługi prawne pozwolą Państwu zapoznać się z charakterem i przebiegiem danej sprawy lub prowadzonego postępowania, jak również podjąć niezbędne kroki w celu ochrony własnych interesów. Doradztwo, podobnie jak obsługę firm, realizujemy zarówno w formie doraźnej, jak i na zasadach stałej współpracy z Klientem. Jej szczegółowy charakter zawsze uzgadniany jest wspólnie z Klientem.

Gwarantujemy wysoką konkurencyjność, solidność oraz zaangażowanie. W kanon wartości, które przyświecają nam w codziennej pracy wpisują się wiedza, rzetelność i profesjonalizm. Każdą sprawę, którą powierzają nam nasi Klienci, traktujemy indywidualnie dobierając najbardziej optymalne metody i środki postępowania.

Zachowanie poufności, dyskrecja i lojalność wobec Klienta to elementy, na które kładziemy szczególny nacisk.

Zapraszamy do współpracy.